آموزشی
موضوعات داغ

معرفی 5 کارگزاری بورس در سال 2020

معرفی بهترین کارگزاری بورس در سال 1399

در این مقاله سعی داریم 5 شرکت بزرگ و معروف کارگزاری بورس در ایران را معرفی کنیم. این شرکت های از نظر شخصی طبقه بندی شده است.

در بورس اوراق بهادار معاملات با اطمینان و سرعت بالا از سایر بورس‌ها اهمیت زیادی دارد. به عنوان یک سهامدار و کسی که قصد سرمایه‌ گذاری در بورس دارد، کارگزاری‌های بورس از شرکت‌هایی هستند که بیشترین برخورد و تعامل را با آنها خواهید داشت. پس سعی کنید یک شرکت خوب را انتخاب کنید.

انتخاب بهترین کارگزاری بورس سهام

به چه صورت از بین ده‌ ها کارگزاری موجود یکی را انتخاب کنیم؟ در ادامه مطالبی را در این باره، خدمت شما ارائه خواهیم داد تا موضوع برای شما شفاف ‌تر گردد. کارگزاری‌ ها در کنار وظیفه اصلی خود عموماً خدمات بسیار متنوعی نیز ارائه می‌ کنند که وجود هر کدام از آن‌ ها می‌ تواند یک فاکتور مثبت برای شما به‌ حساب آید.

رتبه کارگزاری

سازمان بورس بر مبنای معیار هایی همچون مبلغ گردش که شامل مجموع خرید و فروش، تعداد کارکنان و مدرک های آن ‌ها و … کارگزاران فعال در بازار بورس را رتبه‌ بندی می‌ کند. بر این اساس رتبه‌ های الف، ب و ج به کارگزاران داده می شود تا از این دریچه سرمایه ‌گذاران با چشم‌ انداز بهتری بتوانند به این معیار مهم توجه فرمایند. البته باید به این نکته توجه داشت که تعداد کارگزاران دارای رتبه الف بسیار زیاد بوده و واقعاً توجه به این تک مورد می‌ تواند شما را با خطای در تصمیمی گیری مواجه کند.

ادامه مطلب
آموزش انواع سس

کارگزاری بورس مفید

کارگزاری بورس مفید به عنوان اولین سرویس دهنده معاملات آنلاین با بیشترین تعداد مشتری و متنوع ترین ابزارهای معاملاتی.

کارگزاری بورس مفید

  • نزدیک به ۲۵ درصد سهم معاملات آنلاین
  • دستیاران معاملاتی برای کمک به عملکرد بهتر
  • ۷ سامانه معاملاتی جهت پاسخگویی به نیاز های متنوع
  • پیشنهاد هفتگی سبد سهام به همراه تحلیل جامع

کارگزاری بورس آگاه

کارگزاری بورس آگاه

شرکت کارگزاری بورس آگاه در سال 1384 تاسیس گردیده و یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات کارگزاری بورس در ایران است که توانسته با ارایه کلیه خدمات کارگزاری در چارچوب ضوابط و مقررات تعیین شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار از اعتبار مناسبی برخوردار گردد.

4.8/5 - (17 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا