تفریحی
موضوعات داغ

فال تاروت چیست و به چه صورت می باشد؟

آیا با فال تاروت آینده قابل پیش بینی هست؟

فال تاروت” دسته ای از کارت های بازی است که از اواسط قرن پانزدهم برای بازی های گروهی در اروپا، به ویژه در فرانسه و ایتالیا استفاده می شد. از اواخر قرن هجدهم تا به امروز، فدائیان و ستاره شناسان تاروت (کاشفان علوم پنهان و معمایی) تاروت را نوعی پیشگویی یا حتی دریچه ای برای ورود به قلمروهای ذهنی و معنوی می دانند.

به طور کلی، کارت های تاروت برای بازی در اروپا استفاده می شود، در حالی که بیشتر برای پیشگویی در کشورهای انگلیسی زبان و مناطق غیر قمار استفاده می شود. اگرچه برخی از دانشگاهیان ریشه این کارت ها را به مصر باستان یا کابالا می دانند، شواهد کمی وجود دارد که نشان دهد آنها قبل از قرن هجدهم برای پیشگویی یا طالع بینی به کار می رفتند، و کارشناسان پیشگویی را نوعی سرگرمی می دانند.

انواع فال تاروت

  • فال تاروت سه کارتی (فال تاروت 3 کارتی)

فال تاروت سه کارتی (فال تاروت 3 کارتی)

فال تاروت آنلاین سه کارت سریع | فال آینده
تاروت سریع 3 کارتی مانند تاروت سنتی 3 کارته است، با این تفاوت که نیازی به انتخاب کارت ندارد. در واقعیت، با کمک رایانه کارت را به صلاحدید خود انتخاب می کند.

همانطور که می دانید، این طالع بینی یکی از محبوب ترین طالع بینی های تاروت به ویژه در بین علاقه مندان به فال تاروت است.

هر کارت در این فال بر اساس موقعیت مکانی خود اهمیت خاص خود را دارد و هر کارت به روشی منحصر به فرد به درخواست و هدف شما پاسخ می دهد.
تاروت سه کارته به سه سناریو نگاه می کند:

موقعیت های گذشته، حال و آینده

  • فال تاروت 6 کارتی (فال تاروت شش کارتی)

فال تاروت 6 کارتی (فال تاروت شش کارتی)

فال 6 کارتی تاروت بر اساس فال تاروت است که با کشیدن شش کارت تاروت انجام می شود. همانطور که می دانید تاروت سابقه طولانی در پاسخگویی به سوالات مربوط به روابط عشقی، شغل، پول و سایر موضوعات از این دست دارد.

این طالع بینی برای قرن ها توسط فالگیران، اخترشناسان و ستاره شناسان معتبر در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است و به طور گسترده ای مورد تایید قرار گرفته است.

از آنجایی که هر کارت در این طالع بینی بر اساس موقعیت مکانی خود دارای معنای متفاوتی است، پاسخی منحصر به فرد و شخصی به درخواست و هدف شما ارائه می دهد.
کارت تاروت شش کارته به شش سناریو مختلف نگاه می کند:

دو کارت بازی قدیمی
دو کارت که با وضعیت فعلی شما ارتباط دارد
کارتی که اهداف فعلی شما را نشان می دهد و همچنین کارتی که اهداف آینده شما را نشان می دهد
قبل از اقدام به فال، چشمان خود را ببندید و ذهن خود را از هرگونه مشکل و مشغله پاک کنید.

سپس آنچه را که می خواهید در نظر بگیرید و تجسم کنید.

  • فال تاروت یک کارتی آنلاین یا فال تاروت تک کارتی

فال تاروت یک کارتی آنلاین یا فال تاروت تک کارتی

طالع بینی تک کارتی تاروت یکی از دقیق ترین و قابل اطمینان ترین طالع بینی هاست که سابقه طولانی در پاسخگویی به سوالات مربوط به روابط عشقی، شغل، پول و موضوعات دیگر دارد. این فال هزاران سال است که توسط فالگیران و ستاره شناسان به کار گرفته شده و مورد اعتماد آنها بوده است. هر کارت تاروت بر اساس جایی که در عرشه قرار دارد، معنای متفاوتی دارد و بنابراین پاسخ منحصر به فردی به درخواست شما ارائه می دهد.
قبل از اقدام به فال، چشمان خود را ببندید و ذهن خود را از هرگونه مشکل و فکر پاک کنید. سپس آنچه را که می خواهید در نظر بگیرید و تجسم کنید.

  • فال تاروت کبیر

فال تاروت کبیر

ایده اصلی پشت کارت های کبیر تاروت به شرح زیر است:
کارت های کبیر تاروت منعکس کننده درس های زندگی، پیامدهای کارما و موضوعات اصلی است که تأثیر قابل توجهی بر زندگی و مسیر معنوی شما به سوی روشنفکر دارد.

مفهوم اصلی کارت های تاروت باشکوه پیچیدگی و در عین حال عمق است و آنها فوق العاده جذاب هستند.

کارت‌های تاروت مانند اینها، در واقع ساختاری از آگاهی انسان را منعکس می‌کنند و کلید درس‌های زندگی را از گذشته تا امروز به همراه دارند.

آنها همچنین به عنوان کارت های برتری یا قدرت شناخته می شوند که برای یک روز بارانی احتکار شده اند.

21 کارت شماره دار و یک کارت بدون شماره در عرشه Major Major (به معنی احمق) وجود دارد.

دودل شخصیت اصلی کارت‌های تاروت کبیر است و او سفر خود را با ملاقات با مربیان جدید و کسب درس‌های جدید زندگی در مسافت‌های طولانی آغاز می‌کند تا اینکه به کارت گیتی یا جهانی می‌رسد.

این به عنوان یک سفر فریبنده شناخته می شود، و این یک رویکرد خوب برای فهمیدن اینکه کارت های بزرگ تاروت چه معنایی دارند. برای به دست آوردن ثروت، ابتدا یک قصد تعیین کنید و چهار کارت را با توجه به ترجیحات خود انتخاب کنید.

5/5 - (4 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا