اینستاگرامفناوری

نکات و ترفندهای اینستاگرام برای مشاهده بیشتر در حلقه ها

اینستاگرام در بین مردم بسیار محبوب است. این ویژگی قرقره ها را در سال 2020 به عنوان رقابت مستقیم با TikTok معرفی کرد. پلتفرم رسانه های اجتماعی قبلاً دارای ویژگی اشتراک گذاری داستان با محدودیت 15 ثانیه بود. با این حال، ویژگی قرقره ها با ابزارهای ویرایش پیشرفته و مدت زمان طولانی تر، بسیار بهتر در نظر گرفته می شود. اینستاگرام اخیراً نیز مدت زمان تا 90 ثانیه.

از طریق حلقه‌های اینستاگرام می‌توان ویدیو ساخت و صدا را به آن اضافه کرد. شما می توانید از میان موسیقی متن های مختلفی که در کتابخانه موسیقی اینستاگرام موجود است، انتخاب کنید. سفارشی‌سازی دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید، مانند ماسک‌های AR مختلف، و جلوه‌های مختلف، و همچنین می‌توانید از انتقال‌ها و ریمیکس‌ها برای سرگرم‌تر کردن قرقره‌ها استفاده کنید.

اما با وجود انجام همه این کارها، اگر همچنان در تلاش برای دریافت بازدید هستید، ترفندها و نکات زیر را دنبال کنید و در حلقه‌های خود مشارکت خواهید داشت.

نکات و ترفندهای اینستاگرام برای مشاهده بیشتر در حلقه ها
نکات و ترفندهای اینستاگرام برای مشاهده بیشتر در حلقه ها

نحوه افزایش بازدید در حلقه های اینستاگرام

1. از آهنگ های صوتی محبوب و جذاب استفاده کنید
افزودن آهنگ‌های موسیقی محبوب و پرطرفدار می‌تواند بازدیدهای بیشتری را در حلقه‌های شما داشته باشد. آهنگ‌هایی که اخیراً منتشر شده‌اند یا به‌شدت در حلقه‌های دیگر استفاده می‌شوند نیز می‌توانند برای همین منظور مورد استفاده قرار گیرند.

2. ایجاد محتوای جذاب
حلقه ها نباید جریان اصلی باشند، حلقه هایی ایجاد کنید که خلاقانه باشند و مخاطبان بیشتری را برای تماشای محتوای شما بیاورند. شما می توانید در مورد موضوع پرطرفدار جستجو کنید و بر اساس آن قرقره بسازید، به این ترتیب بازدیدهای بیشتری در قرقره های خود به دست خواهید آورد.

ادامه مطلب
آیا چین تمدن فرازمینی را شناسایی کرده است؟

3. از هشتگ های مناسب
استفاده کنید
به دلیل هشتگ ها، دسترسی به پروفایل شما افزایش می یابد. استفاده از هشتگ‌های مناسب بر روی حلقه‌های خود برای شناسایی بیشتر آنها در فید اینستاگرام دیگران، مطمئناً پایگاه بینندگان شما را به حداکثر می‌رساند.

4. قرقره ها را به صورت ثابت بارگذاری کنید
به عنوان یک تولید کننده محتوا، باید در آپلود کار خود به صورت آنلاین ثبات داشته باشید. چه روزانه باشد، چه هر روز متناوب بارگذاری قرقره ها به این شیوه شما را با تعامل بیشتری در اینستاگرام می آورد. الگوریتم پلاس اینستاگرام فقط به این صورت کار می کند، هر چه سازگاری بیشتر باشد بازدیدها بیشتر است!

5. زیرنویس های جذاب بنویسید
راه دیگر برای دریافت بازدید بیشتر در Reels، اضافه کردن یک عنوان مناسب است. نوشتن عنوان جذاب، آن را کوتاه و دقیق نگه دارید و در عین حال با کلمات بازی کنید و آن را خلاقانه نگه دارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا