فناوریاینستاگرام

نکات و ترفندهای اینستاگرام برای مشاهده بیشتر در حلقه ها

اینستاگرام در بین مردم بسیار محبوب است. Reels را در سال 2020 به عنوان رقابت مستقیم برای TikTok معرفی کرد. پلتفرم رسانه های اجتماعی قبلاً دارای ویژگی اشتراک گذاری داستان با محدودیت 15 ثانیه بود. با این حال، حلقه های ویژگی با ابزارهای ویرایش پیشرفته و مدت زمان طولانی تر بسیار بهتر در نظر گرفته می شوند. اخیراً اینستاگرام نیز تا 90 ثانیه مدت زمان دارد.

از طریق حلقه های اینستاگرام می توانید ویدیو بسازید و به آن صدا اضافه کنید. شما می توانید از میان انواع موسیقی متن موجود در کتابخانه موسیقی اینستاگرام، انتخاب کنید. سفارشی‌سازی‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، مانند پوسته‌های AR مختلف و جلوه‌های مختلف، و همچنین می‌توانید از انتقال‌ها و ریمیکس‌ها برای سرگرم‌تر کردن قرقره‌ها استفاده کنید.

اما علیرغم انجام همه این کارها، اگر هنوز برای دریافت بازدید مشکل دارید، نکات و ترفندهای زیر را دنبال کنید تا در حلقه‌های خود مشارکت کنید.

نکات و ترفندهای اینستاگرام برای مشاهده بیشتر در حلقه ها نکات و ترفندهای اینستاگرام برای مشاهده بیشتر در حلقه ها

نحوه افزایش بازدید در حلقه های اینستاگرام

1.از آهنگ های صوتی محبوب و جذاب استفاده کنید

افزودن آهنگ‌های موسیقی محبوب و پرطرفدار می‌تواند بازدیدهای بیشتری در حلقه‌های شما داشته باشدآهنگ هایی که اخیرا منتشر شده اند یا به شدت در محافل دیگر مورد استفاده قرار گرفته اند نیز می توانند برای همین منظور مورد استفاده قرار گیرند.

2. محتوای جذاب ایجاد کنید

لازم نیست حلقه‌ها معمولی باشند، حلقه‌هایی ایجاد کنید که خلاقانه باشند و مخاطبان بیشتری را برای مشاهده محتوای شما جذب کنند. می توانید موضوع پرطرفدار را جستجو کنید و بر اساس آن یک حلقه ایجاد کنید، به این ترتیب بازدیدهای بیشتری از حلقه های خود خواهید داشت.

ادامه مطلب
 میهن مارکت؛ سامانه آنلاین مقایسه قیمت فروشندگان و اطلاع رسانی تجاری

3. هشتگ های مناسب

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا