فناوری

اگر این قوانین را زیر پا بگذارید، حساب نتفلیکس شما مسدود خواهد شد

حساب Netflix شما در معرض خطر است و در صورت نقض این قوانین خاص ممکن است مسدود شود. نتفلیکس اخیراً اعلام کرد که پس از از دست دادن حدود 200000 مشترک این غول پخش ویدیو در سه ماهه اول سال 2022، ویژگی های اشتراک گذاری رمز عبور را ممنوع می کند و با نقض مکرر آنها که می تواند منجر به ممنوعیت آن شود، سرکوب می کند.

طبق گزارش ها، این برنامه در حال آزمایش هزینه 2.99 دلاری اضافی برای مشترکینی بود که رمز عبور خود را با سایر اعضای خانواده به اشتراک می گذاشتند. بنابراین اگر کاربر نتفلیکس بریتانیا هستید، نباید رمز عبور خود را با دیگران به اشتراک بگذارید وگرنه حساب شما قفل خواهد شد. اما، این تنها دلیل نیست، قوانین خاصی برای جلوگیری از نقض آنها توسط کاربران وجود دارد، اما اگر آنها را رعایت نکنید، مشتریان می توانند حساب های خود را مسدود یا حتی قفل کنند.

در زیر لیستی از مواردی وجود دارد که باید از انجام آنها خودداری کنید تا بتوانید به تماشای برنامه های مورد علاقه خود ادامه دهید.

00ea7a487fd8696620b6d04cf09e1dd7280ce54b

رمزهای عبور Netflix خود را خارج از خانواده خود به اشتراک نگذارید:

اشتراک گذاری رمز عبور قبلاً ممنوع شده است، اما میلیون ها کاربر قوانین را زیر پا می گذارندپس از اینکه پلتفرم استریم برای اولین بار در یک دهه یک افت شدید را تجربه کرد. و اگر این کار را انجام دهید، ممکن است شرکت حساب شما را به طور کامل قفل نکند، اما ممکن است برای نمایه دوم هزینه بیشتری از شما دریافت کند. این ویژگی قبلاً در برخی کشورها آزمایش شده است. اما اگر به این کار ادامه دهید، اگر شرکت تصمیم به انجام این کار بگیرد، حساب شما از نظر فنی مسدود خواهد شد.

استفاده از VPN را برای Netflix متوقف کنید:

استفاده از VPN که مخفف Virtual Private Network است، در طول سال ها بسیار رایج شده است و سایت را فریب می دهد تا فکر کند شخصی که از آن استفاده می کند در کشور دیگری است. این بدان معناست که وقتی از VPN استفاده می‌کنید و به Netflix دسترسی دارید، می‌توانید نمایش‌ها و فیلم‌هایی را که قبل از کشور شما در کشورهای دیگر منتشر شده‌اند تماشا کنید.

اما نکته نتفلیکس این است که به کاربران اجازه می دهد محتوای موجود در کشورشان را تماشا کنند.

حتی شرایط نتفلیکس به وضوح بیان می کند که “شما می توانید به محتوای نتفلیکس عمدتاً در کشوری که حساب خود را ایجاد کرده اید و فقط در آن مکان های جغرافیایی دسترسی داشته باشید که ما خدمات خود را ارائه می دهیم و به چنین محتوایی مجوز می دهیم.”این به وضوح بیان می کند که استفاده از VPN برای دسترسی به محتوای Netflix نقض شرایط است و یک دلیل فنی برای مسدود کردن حساب شما است. با این حال، به جای ممنوعیت کامل، به کاربران هشدار داده می شود که استفاده از VPN را متوقف کنند.

نسخه های خود را از Netflix ایجاد نکنید:

نتفلیکس همچنین به کاربران خود اجازه نمی دهد کپی های خود را ایجاد کنند. طبق شرایط نتفلیکس از «بایگانی، تکثیر، توزیع، تغییر، نمایش، اجرا، انتشار، مجوز، ایجاد آثار مشتق شده، ارائه برای فروش» روی پلتفرم خودداری کنید. “اگر این شرایط استفاده را نقض کنید یا در هر گونه استفاده غیرقانونی یا متقلبانه از سرویس شرکت کنید، ممکن است استفاده شما از سرویس خود را خاتمه دهیم یا محدود کنیم.” سایت‌های استریم مدرن که با انجام اقدامات غیرقانونی شرایط استفاده کاربران را نقض می‌کنند، از سایت‌ها محروم خواهند شد.

5/5 - (1 امتیاز)

دکمه بازگشت به بالا