فناوری

در اینجا نحوه تنظیم ویدیوهای طولانی به عنوان وضعیت WhatsApp شما آمده است

WhatsApp یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پیام‌رسان است. خارج وجود دارد. این به عنوان چیزی بیش از یک سرویس پیام رسان عمل می کند، مانند داشتن قابلیت ارسال پیام های وضعیت واتساپ برای مشاهده مخاطبین شما. ممکن است مواقعی پیش بیاید که بخواهید یک کلیپ فیلم، یک ویدیوی خنده دار یا یک آهنگ ویدیویی را به عنوان وضعیت واتس اپ خود ارسال کنید، اما محدودیت زمانی 30 ثانیه شما را از انجام این کار باز می دارد.

به این صورت می توان از وضعیت واتس اپ خود ویدیو تهیه کرد. شما می توانید یک نسخه طولانی تر را به صورت فیزیکی به کلیپ های 30 ثانیه ای در وضعیت اول، سپس کلیپ های 31-60 ثانیه ای در وضعیت بعدی و غیره تقسیم کنید. همچنین می‌توانید از برنامه‌های شخص ثالث برای تقسیم فوری ویدیو و ارسال آن به عنوان وضعیت WhatsApp استفاده کنید.

WhatsCut Pro یک برنامه شخص ثالث است که به شما امکان می دهد ویدیوهای طولانی را به کلیپ های 30 ثانیه ای برش دهید یا برش دهید. این برنامه به طور خودکار ویدیوهای طولانی تر را به کلیپ های کوتاه تر برش می دهد و در وقت و تلاش شما صرفه جویی می کند. این برنامه یک طرح‌بندی کاربرپسند دارد که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

در اینجا نحوه تنظیم ویدیوهای طولانی به عنوان وضعیت WhatsApp شما آمده است

نحوه تنظیم ویدیوهای طولانی به عنوان وضعیت WhatsApp

شما می توانید WhatsCut Pro را از فروشگاه Google Play دریافت کنید. برای افزودن ویدیوی کامل به وضعیت WhatsApp خود، این مراحل را دنبال کنید.

  1. گزینه «Video splitter for WhatsApp status» را در WhatsCut Pro انتخاب کنید.
  2. ویدیویی را که می‌خواهید در وضعیت WhatsApp خود به اشتراک بگذارید، جستجو و انتخاب کنید.
  3. برای افزودن ویدیو به وضعیت WhatsApp خود، طول ویدیو را انتخاب کنید و سپس روی «Trim and share on WhatsApp» کلیک کنید.
  4. WhatsCut ویدیو را به کلیپ های 30 ثانیه ای برش می دهد و آنها را به عنوان وضعیت WhatsApp ارسال می کند.
ادامه مطلب
ضربه خورشید به عطارد با یک موج پلاسما

این نحوه دریافت ویدیوی وضعیت WhatsApp با استفاده از این برنامه است. ویدیوهای بزرگتر را می توان در عرض چند ثانیه به کلیپ های کوتاهتر تقسیم کرد. سایر برنامه های شخص ثالث عملکرد مشابهی را ارائه می دهند، اما این برنامه ساده ترین برای استفاده است و فرآیند را به سرعت تکمیل می کند.

اگر می‌خواهید ویدیوهای طولانی را بدون بارگیری هیچ برنامه‌ای به عنوان وضعیت WhatsApp تنظیم کنید، به دنبال پلتفرم‌های آنلاینی باشید که خدمات برش ویدیو را ارائه می‌دهند و به شما امکان می‌دهند هر ویدیو را به کلیپ‌های 30 ثانیه‌ای تقسیم کنید و همه آن‌ها را یکی یکی در وضعیت WhatsApp آپلود کنید. .

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا