فناوری

در اینجا نحوه تنظیم ویدیوهای طولانی به عنوان وضعیت WhatsApp شما آمده است

واتس اپ یکی از محبوب ترین سرویس های پیام رسان است. بیرونی وجود دارد. این به عنوان چیزی بیش از یک سرویس پیام رسانی عمل می کند، مانند داشتن توانایی ارسال پیام های وضعیت WhatsApp برای دیدن مخاطبین شما. ممکن است مواقعی پیش بیاید که بخواهید یک کلیپ فیلم، ویدیوی خنده دار یا آهنگ ویدیویی را به عنوان وضعیت واتس اپ خود ارسال کنید، اما محدودیت زمانی 30 ثانیه شما را از انجام این کار باز می دارد.

به این ترتیب می توانید از وضعیت واتس اپ خود ویدیو بسازید. شما می توانید یک نسخه طولانی تر را در حالت اول به کلیپ های 30 ثانیه ای، سپس در حالت بعدی به کلیپ های 31-60 ثانیه ای و غیره تقسیم کنید. همچنین می توانید از برنامه های شخص ثالث برای تقسیم فوری ویدیو و ارسال آن به عنوان وضعیت WhatsApp استفاده کنید.

WhatsCut Pro یک برنامه شخص ثالث است که به شما امکان می دهد ویدیوهای طولانی را به کلیپ های 30 ثانیه ای برش دهید یا برش دهید. این برنامه به طور خودکار ویدیوهای طولانی تر را به کلیپ های کوتاه تر برش می دهد و در وقت و تلاش شما صرفه جویی می کند.این برنامه طراحی کاربرپسندی دارد که استفاده از آن را برای همه آسان می کند.

در اینجا نحوه تنظیم ویدیوهای طولانی به عنوان وضعیت WhatsApp شما آمده است

نحوه تنظیم ویدیوهای طولانی به عنوان وضعیت WhatsApp

می توانید WhatsCut Pro را از فروشگاه Google Play دانلود کنید. این مراحل را دنبال کنید تا یک ویدیوی کامل را به وضعیت WhatsApp خود اضافه کنید.

    گزینه «Video Splitter for WhatsApp Status» را در WhatsCut Pro انتخاب کنید.
ادامه مطلب
رونمایی از عجیب‌ ترین پهپاد تحویل بسته

ویدیویی را که می‌خواهید در وضعیت WhatsApp خود به اشتراک بگذارید، پیدا کرده و انتخاب کنید.

برای افزودن یک ویدیو به وضعیت واتس اپ خود، طول ویدیو را انتخاب کنید و سپس روی «Trim and share on WhatsApp» کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا