فناوری

کرافتون از «آنا» رونمایی کرد، یک تأثیرگذار فراانسانی بیش از حد واقع‌گرا: هدفش چیست؟

Krafton، شرکت پشتیبان PUBG و BGMI، اینفلوئنسر انسانی دیجیتالی خود را با هوش مصنوعی به نام Anna معرفی کرده است. این نرم افزار با موتور Unreal Engine ایجاد شد و قرار است چهره وب 3 کرافتون باشد. و فعالیت های متاورس. صحبت از چهره، بر اساس تصاویر تبلیغاتی، به نظر می رسد که ظاهری بیش از حد واقع گرایانه دارد و ظاهراً می تواند مانند یک انسان صحبت کند، آواز بخواند و حرکت کند، به لطف تقلب، یادگیری عمیق و فراواقع گرایی.

آنا واقعاً چه کاری می تواند انجام دهد؟

آنا هدف: موارد استفاده

Ana on PUBG

کرافتون ضمن اعلام ANA به اشتراک گذاشت که “ANA برای جذب مخاطبان جهانی و کمک به ساخت اکوسیستم وب 3.0 KRAFTON طراحی شده است.” بنابراین، نشان دهنده نقش شما به عنوان تأثیرگذار در زمان حال و نقشی است که در اهداف آینده شرکت در رابطه با نسل بعدی اینترنت و کسب و کارهای مرتبط با آن ایفا می کنید.

این شرکت می گوید که در داخل با Unreal Engine اپیک گیمز برای ایجاد Ana کار کرده است.توجه به جزئیات ایجاد شده در “موی کودک”، “فوز روی پوست”، “حرکت مردمک، ماهیچه ها و چین و چروک های ظریف صورت” و “حرکت طبیعی مفاصل در سراسر بدن” آن را برجسته می کند.

همچنین، به لطف سنتز پیشرفته صدا، گفته می شود که او می تواند بخواند.

Ana on BGMI

ANA یک انسان مجازی بیش از حد واقعی است که توسط فناوری منحصر به فرد KRAFTON ایجاد شده است. ما امیدواریم که مورد علاقه و محبوبیت نسل Z در سراسر جهان باشد. ANA یک آهنگ موسیقی اصلی منتشر خواهد کرد و دامنه خود را به عنوان تأثیرگذار در زمینه های مختلف سرگرمی و ورزش های الکترونیکی گسترش خواهد داد.

این اولین بار نیست که چیزی شبیه او را می بینیم. آیا سام سامسونگ را به یاد دارید؟ بیایید ببینیم که آیا آواتار انسانی مجازی کرافتون بیش از آنچه که به نظر می رسد است.

5/5 - (1 امتیاز)

دکمه بازگشت به بالا