فناوری

3 بازی کلمه ای رایگان روزانه برای تقویت مغز شما در صبح

من در 40 سالگی هستم، از نظر فنی از نظر استانداردهای نسبی پیر نیستم، اما قطعاً مقداری فرسودگی را تجربه می کنم. این بیشتر جسمی است، اما تنبلی ذهنی نیز وجود دارد، به خصوص در صبح.

بنابراین من به وضعیت خوبی رسیده ام. روال کمی برای شلیک سیناپس های من. دقیقاً همانطور که باید کمی کشش بدهم تا زانوهایم که می‌ترسند بلند شوند، این 20 دقیقه یا بیشتر بازی‌های فکری را راهی خوب برای ایجاد یک حرکت ذهنی کوچک می‌دانم.

این روال من است.

Wordle

اگر بازی نکرده‌اید Wordle در حال حاضر، من کاملاً مطمئن نیستم که چگونه شما را متقاعد کنم، جز اینکه بگویم چند دقیقه خوب است که منتظر هر روز باشید. این مانند غذای آرامش روحی است.

همانطور که ممکن است قبلاً بدانید، هدف حدس زدن یک کلمه پنج حرفی است. هر بار که حدس می‌زنید، حروف صحیح آشکار می‌شوند: زرد اگر درست باشند اما در جای نامناسبی در کلمه باشند. سبز اگر درست و در جای مناسب خود باشند. شما شش حدس برای دریافت کلمه دارید.

لطفاً آن را پخش کنید. به ما بپیوند. و اگر از Wordle خسته شده اید، اما این ایده را دوست دارید، یا نمی توانید از Wordle سیر شوید، این جایگزین های عالی.

USA Today جدول کلمات متقاطع

در اینجا چیست من عاشق USA Today جدول کلمات متقاطع هستم: این در منطقه طلایی از جدول کلمات متقاطع. خیلی سخت نیست، خیلی آسان نیست؛ نه خیلی طولانی نه خیلی کوتاه اگر در جدول کلمات متقاطع مهارت دارید، باید بتوانید در کمتر از 10 دقیقه آن را حل کنید. تا زمانی که آن را کامل کردید، مغز شما باید به سرعت در حال انجام باشد.

من جدول کلمات متقاطع زیادی انجام می دهم و مدام به این یکی بارها و بارها.

جعبه نامه

این بازی رایگان نیویورک تایمز یکی از بازی های مورد علاقه جدید من است. شما با مربعی شروع می کنید که شامل سه حرف در امتداد هر طرف است که مجموعاً 12 حرف دارد. سپس وظیفه ایجاد یک سری کلمات، عبور از مربع و در نهایت استفاده از همه 12 حرف را بر عهده دارید.

اما نکته مهم این است که نمی توانید حروف را در امتداد همان سمت مربع به هم وصل کنید: هر حرف بعدی باید از طرفی متفاوت از طرف قبلی باشد.

می توان این معماها را در دو کلمه حل کرد. من فقط یک بار این کار را انجام داده ام – موفق باشید!

5/5 - (2 امتیاز)

دکمه بازگشت به بالا