معرفی شرکت

چگونه می توان استعلام ثبت شرکت را انجام داد؟

در تمامی نقاط دنیا شرکت هایی با موضوع فعالیتی متفاوت به ثبت می رسند که امکان غیر قانونی بودن آن ها و نیز کلاهبرداری های ادامه دار آن ها وجود دارد، از این رو استعلام ثبت شرکت ها امری مهم تلقی می شود که در موسسه ایلیا در کم ترین زمان انجام خواهد شد که شما با تکیه بر آن می توانید به صورت قانونی همکاری خود را با شرکت مورد نظر انجام داده و از اعتبار آن مطلع شوید و با خیالی آسوده وارد رابطه حقوقی با آن ها شوید.

در تمامی نقاط دنیا شرکت هایی با موضوع فعالیتی متفاوت به ثبت می رسند که امکان غیر قانونی بودن آن ها و نیز کلاهبرداری های ادامه دار آن ها وجود دارد، از این رو استعلام ثبت شرکت ها امری مهم تلقی می شود که در موسسه ایلیا در کم ترین زمان انجام خواهد شد که شما با تکیه بر آن می توانید به صورت قانونی همکاری خود را با شرکت مورد نظر انجام داده و از اعتبار آن مطلع شوید و با خیالی آسوده وارد رابطه حقوقی با آن ها شوید.

برای اینکه یک فرد با عقد قرارداد قانونی و پشتوانه حقوقی با شرکتی همکاری کند باید اصول اولیه را بداند و با خیالی آسوده امور را انجام دهد که مهم ترین روش اعتباربخشی به کسب و کارها استعلام ثبت شرکت ها است که با مراجعه به موسسات حقوقی مجرب در این زمینه و با وارد کردن شماره ثبت شرکت که آن را تمامی شرکت ها پس از ثبت در اداره ثبت دریافت می کنند که به آن شناسه ملی نیز می گویند می توانند این امر را محقق سازند. حال برای درک بهتر این موضوع که شماره ملی چیست در ادامه به ماهیت آن می پردازیم. موسسه حقوقی ایلیا با بیش از 20 سال سابقه حقوقی راهنمای مناسب و سریع شما عزیزان خواهد بود تنها نیاز است با کارشناسان موسسه تماس گرفته و مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

ادامه مطلب
معرفی اپلیکیشن خدمات آنلاین اسپاد

شماره ثبت شرکت ها در زمان استعلام شرکت نقشی اساسی داشته که پس از ثبت به شرکت ها تعلق می گیرد . از این رو این شماره نشان دهنده هویت کلی شرکت می باشد که به آن کسب و کار و شرکت خاص تعلق خواهد داشت و هیچ شرکت دیگری با آن شماره به ثبت نمیرسد. در صورت عدم مالکیت این شماره ، شرکت طرف قرارداد فاقد اعتبار بوده و غیر قانونی به حساب می آید. از مزیت های این شماره می توان به این موضوع اشاره داشت که استعلام شماره ثبت شرکت تمامی اطلاعات آن شرکت را پیش روی شما قرار داده تا با خیالی آسوده و تضمینی طرف قرارداد با آن باشید اشاره کرد. برای ثبت شرکت خود و دریافت شماره ملی ما راهنمای تخصصی شما خواهیم بود و تمامی قوانین را در این رابطه در اختیار شما قرار می دهیم.

چرایی استعلام شرکت ها

چرایی استعلام شرکت ها
چرایی استعلام شرکت ها

شخصیت های حقیقی و حقوقی به دلایل مختلفی مانند همکاری ها و یا عقد قرارداد با شرکتها و اشخاص حقوقی امکان استعلام شرکت را خواهند داشت . از این رو در ادامه دلایل عمده انجام استعلامات شرکت ها را برای شما بازگو خواهیم کرد تا راهنمای شما عزیزان باشیم. دلایل مختلفی مانند ایجاد حس اطمینان میان طرف های قرارداد در عقد پیمان از مهم ترین دلایل استعلام شرکت است. از سویی با انجام استعلام شرکت ها از فعال بودن یا نبودن کسب و کار و شرکت ها اطمینان حاصل می شود و همچنین می توان با اطلاعات به دست آمده از نوع شرکت اطلاع کسب کرد. تمامی امور ثبتی شما را در کم ترین زمان با وکلای حقوقی ایلیا تکمیل کرده تا به اهداف خود دست یابید.

ادامه مطلب
بیمه آتش سوزی چطور از خانه شما محافظت می کند

روش سریع استعلام شرکت ها

بهترین و سریع ترین روش برای استعلام شرکت ها مراجعه به موسسات حقوقی معتبر بوده که تخصص کافی در این مسیر را داشته باشند می باشد برای این امر با تکمیل فرم مربوط به استعلام شرکتها و ارائه شماره شناسه ملی شرکت ها به اهداف خود دست یافته که یاری رسان شما خواهد بود موسسات حقوقی با رزومه موفق در کم ترین زمان می توانند اطلاعات ثبتی و تغییرات شرکت ها و موسسات را ارائه داده و بدین ترتیب هویت شرکت را مشاهده کنید.

مدارک استعلام ثبت شرکت ها

 • شناسه ملی
 • شماره ثبت
 • نام شخصیت
 • تاریخ تاسیس شرکت
 • محل اقامت شخصیت حقوقی
 • دارا بودن نام شخصیت حقوقی

فواید و ویژگی شماره ثبت شرکت ها

 • شماره ثبت شرکت ها به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد و شماره ای ثابت می باشد
 • هر شرکتی که فاقد این شماره باشد غیر قانونی به حساب می آید
 • با دارا بودن شماره ثبت می توان به اطلاعات شرکت دست پیدا کرد
 • ماهیت شماره ثبت شرکت به مانند شناسنامه برای شرکت مختص به آن می باشد
 • تا هر زمان که شرکت حیات داشته باشد شماره ثبت نیز وجه قانونی دارد.

نحوه استعلام ثبت شرکت ها در ثبت شرکت ایلیا

برای اطمینان از قانونی بودن شرکت ها استعلام آن نیز باید به صورت تخصصی انجام گیرد . از این رو سامانه استعلام اشخاص حقوقی در ایران وجود داشته که منبع انجام قانونی امور می باشد. ما در موسسه ایلیا در کم ترین زمان نحوه استعلام ثبت شرکت ها را توضیح می دهیم تا راهنمای شما در این مسیر باشد.

ادامه مطلب
معرفی فروشگاه ساز دروناَپ

به چه دلیل استعلام شرکت مهم تلقی می شود؟

شرکت هایی وجود دارند که وعده هایی مانند خرید خانه یا ماشین را به افراد می دهند و یا حتی مدعی بالا رفتن سطح سهام افراد در مدت اندک می شوند که حتی در زمینه های افزایش اموال نیز راهکارهایی به افراد می دهند، از این رو استعلام شرکت ها بحثی مهم و داغ خواهد بود زیرا از آن طریق می توان به هویت اصلی شرکت ها پی برد و شرکت های غیرقانونی را از قانونی تمییز داد.

در حال حاضر تنها ترین منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، سازمان های دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور می باشد و تنها شرکت هایی معتبر می باشند که نام آنها در این سامانه موجود باشد.

موسسه حقوقی و ثبتی ایلیا در زمینه انجام امور استعلام ثبت شرکت ها با مهارت و رزومه موفق خود پیشگام بوده و راهنمای عزیزان در این زمینه می باشد . پس تعلل نکنید و با خیالی آسوده تمام امور شرکت های خود را تنها با یک تماس دریافت کنید و در راه پیشرفت و عقد قراردادهای مطمئن و با اعتبار خود گام بردارید

5/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا