معرفی شرکتنرم افزار

معرفی اپلیکیشن خدمات آنلاین اسپاد

در سالهای اخیر با پیشرفت تکنولوژی و ورود همه جانبه و تاثیر آن و فناوری های مبتنی بر اینترنت در زندگی روزمره ما، شناخت و کاربرد تکنولوژی در رفع نیازهای ما در زندگی به امری بدیهی و به نوعی فرهنگ تبدیل شده است بطوری که بدون استفاده از انواع و اقسام این فناوری ها ، کیفیت و سبک زندگی ما به طرز قابل توجهی کاهش می یابد و با مشکلات جدی زیادی روبروی خواهیم شد. در این بین تلفنهای همراه هوشمند بزرگترین و پررنگ ترین حضور در زندگی ما را تشکیل می دهند بطوری که شاید اکثر ما روزگار قبل از موبایل و کاربردهای وسیع آن را بخاطر نداریم. فارغ از بحث مشکلات و معایبی که در استفاده نادرست از این تکنولوژی وجود دارد ، در واقع می توان گفت تلفنهای همراه هوشمند و اپلیکیشن ها و وبسایت های وابسته به آن در تغییر سبک و روش زندگی ما نقش انکار ناپذیری دارند. با یک جستجوی ساده در اینترنت یا بسترهای ارائه نرم افزارهای موبایل متوجه می شویم دیگر تقریبا موضوعی نیست که در مورد آن اپلیکیشن یا وبسایتی وجود نداشته باشد.

یکی از نیازهای مهم در این بین نیاز به دریافت انواع و اقسام خدمات مطمئن و سریع است که با توجه به شرایط معیشتی کنونی خانواده ها مثل وجود مشغله ها و گرفتاریهای زیاد در خانواده بدلیل ماهیت شغلی و کاری اکثر خانواده ها، عدم وجود اطلاعات و شناخت کافی از ارائه دهندگان مطمئن خدمات و همچنین گستردگی نیازهای مردم ، نیاز به وجود بستری جهت ثبت و پیگیری نیازهای خدماتی خانواده ها بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود. همچنین مسائلی مثل هزینه معقول، معرفی متخصصین ماهر و پشتیبانی مطمئن را هم می توان به این نیازها و انتظارات اضافه نمود.

با پرس و جو و تحقیقاتی که در این زمینه انجام شد نیز مشخص گردید که چنین نرم افزاری مورد توجه و استقبال مردم نیز قرار خواهد گرفت. همچنین یکی از بهترین راههای شناخت مشکلات مردم و راه حل آن این است که ما خود را به جای آنان قرار دهیم تا متوجه شویم که به چه چیزهایی در زندگی نیازمندند یا چه می‏توان کرد تا در بهبود زندگی آنان تاثیر مثبت داشت. طرح معرفی شده توسط تیم هم از این قاعده مستثنی نیست و در واقع پاسخ به نیازی است که از جانب اعضای تیم هم احساس شده است. هم چنین با فراگیر شدن استفاده از نرم افزارهای خدماتی و فروشگاهی آنلاین (مثل خرید و فروش کالا، درخواست تاکسی، رزرو هتل و بلیط مسافرت، سفارش غذا و…) این انتظار می‏رود که طرح معرفی شده نیز مورد پسند و اقبال عمومی قرار گیرد.

ادامه مطلب
معرفی فروشگاه ساز دروناَپ

آغاز به کار

با چنین رویکردی تیم ما و با همکاری شتاب دهنده شرکت مخابرات استان اصفهان ( مشاهیر)، نرم افزاری تحت عنوان « نرم افزار درخواست خدمات آنلاین اسپاد » را جهت پاسخگویی به تمام نیازهای یک خانوار ایرانی با هدف تضمین کیفیت و رضایت طرفین و تلاش در زمینه اشتغال و رونق بازار مشاغل مربوط به حوزه خدمات با قیمت مطلوب و مناسب در شهر اصفهان طراحی و پیاده سازی نمود.

این نرم افزار در اواخر سال 97 کامل و بعد از طی مراحل رفع عیب و تست در سال 98 روانه بازار گردید. مزایای استفاده از این اپلیکیشن موبایل شامل موارد زیر است:

الف- ایجاد ارتباط بین مردم و افراد متخصص در امور خدمات

ب- اطمینان از انجام درست خدمات با پشتوانه و به نحو احسن

ج- ایجاد اشتغال و فضای رقابتی بین افراد متخصص

د- افزایش سرعت ارتباط بین مردم و متخصصین و دریافت پاسخ سریع

ه- پرداخت هزینه های واقعی و معقول از جانب مشتریان و متناسب با خدمات ارائه شده

و- قابلیت اعتماد مردم به متخصصین و بالا رفتن وجدان کاری و رضایت مندی

لازم به ذکر است که در حال حاضر همچنان شیوه دسترسی مردم به نیروی متخصص انجام خدمات بصورت سنتی و قدیمی (مراجعه حضوری یا تماس تلفنی مشتریان به متخصصین و درخواست انجام خدمات مورد نیاز به آنان) انجام می‏شود. با پیاده سازی چنین نرم افزاری، مشتریان می‏توانند بدون نیاز به مراجعات حضوری و یا پرس و جو و تحقیق که اغلب موارد هم نادرست و زمان بر است، افرادی را که می‏توانند خدمات مورد نظر آنان را انجام دهند شناسایی نموده و جهت انجام خدمات خود انتخاب نمایند. هم چنین همانطور که گفته شد در این طرح از نرم افزار تلفن همراه و امکانات موجود در آن استفاده خواهد شد که هم آشنای مردم است و هم می‏توان در طول انجام کار و با توجه به نیازها و رفتار مشتریان و کانال های نظر سنجی و نیروی متخصص آن را تغییر داد و ارتقا بخشید.

ادامه مطلب
 میهن مارکت؛ سامانه آنلاین مقایسه قیمت فروشندگان و اطلاع رسانی تجاری

 برآورد بازار

یک دیگر از مواردی که باید به آن توجه داشت گستردگی بازار این فعالیت می باشد. به جرات می توان گفت همه ما جهت رفع نیازهای خود در حوزه های مختلف مثل نظافت محل زندگی یا کار، تعمیر لوازم منزل، نیازهای مربوط به مراقبت و نگهداری از عضوی از اعضای خانوار و … به افرادی مجرب و مورد اعتماد نیازمندیم پس با توجه به ماهیت نرم افزار ، مشتریان این بازار بزرگ را تمام کسانی تشکیل می‏دهند که نیازمند انجام خدماتی در منازل یا شرکتها و سازمانها هستند و بطور کلی هر شهروند مشتری نوعی از خدمات محسوب می‏گردد. البته باید به این نکته هم توجه داشت که همانطور که گستردگی نیازهای مربوط به حوزه خدمات بسیار زیاد است، انتظارات مشتریان نیز در رفع این نیاز بسیار متنوع است. به طور مثال ممکن است برای شخصی کیفیت انجام خدمات در اولویت باشد، برای دیگری سرعت انجام آن و دیگری هزینه تمام شده دارای اهمیت باشد.

در نرم افزار اسپاد تمامی نیاز ها و انتظارات مشتریان پیش بینی شده و برای هر کدام روند و راهکاری وجود دارد که برخی از آنان به شرح زیر است:

توانایی همکاری با تعداد زیادی از متخصصان و پشتیبانی از طیف وسیعی از خدمات پر استفاده

اولویت بندی انجام خدمات با توجه به نیاز مشتری و براساس پارامترهایی مثل زمان انجام، هزینه تمام شده و…

اولویت بندی متخصصان بر اساس برخی پارامترها و نظرات مشتریان

چرا اسپاد؟

حال ممکن است این سوال در ذهن بوجود بیاید که وجود واسطه در بین مشتریان و متخصصان بار هزینه اضافه ای را به مشتریان تحمیل خواهد کرد. برای پاسخ به این سوال  باید به موارد زیر توجه داشت:

ادامه مطلب
ارائه بهترین خدمات باربری در تهران

1 . در فرآیند ثبت و انجام سفارشات به روشهای قدیمی مواردی همچون اتلاف وقت، هزینه های مربوط به رفت و آمد ، پرس و جو و تحقیق که اغلب تا رسیدن به هدف که همان انجام درست خدمات مورد نظر است بارها تکرار میشود که این امر خود شامل هزینه های پنهانی است که دور از چشم مشتریانند.

2 . استفاده از نرم افزار اسپاد به دلیل وجود سیستم پشتیبانی مشتریان باعث بهبود عملکرد متخصصان و بالا رفتن کیفیت خدمات انجام شده خواهد شد و به نوعی خدمات در نرم افزار اسپاد دارای ضمانت خواهند بود که در این شرایط در صورت بروز هرگونه مشکل یا نارضایتی در مشتریان می توان مشکل مربوطه را مرتفع و رضایت کامل مشتری را فراهم نمود.

همکاری

همچنین لازم به ذکر است که تیم نرم افزار ارائه خدمات اسپاد آماده عقد قرارداد و همکاری با کلیه متخصصین، شرکتها و سازمانها در زمینه های مختلف خدماتی با شرایط وبژه می باشد. کافیست با اسپاد همراه شوید و  با دانلود اپلیکیشن اسپاد و نصب آن، یکی از متخصصین ما باشید تا کاری پردرآمد، آزادانه و بدون محدودیت زمانی و ساعت کاری داشته باشید.

بطور کلی میتوان گفت با توجه به حرکت کلی جامعه در جهت استفاده از تکنولوژی، استفاده از چنین نرم‏افزارهایی هم اجتناب ناپذیر خواهد بود و تیم اسپاد هم تمامی تلاش و انرژی خود را در جهت بهبود فرآیند ثبت و پیگیری درخواست ها و جلب رضایت مشتری به کار خواهد بست.

به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا