زبان انگلیسی

آموزش تضمینی آیلتس و زبان انگلیسی

هر شخص دلایل خود را برای یادگیری زبان انگلیسی دارد. برخی برای تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان ، برخی برای کار ، عده ای هم برای لذت بردن از تماشای فیلم و خواندن کتاب و گوش کردن به آهنگ و یا گذراندن امور رایج در سفر نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارند.

اینجاست که انگیزه شما و متد آموزشی به شما کمک خواهند کرد تا مطالعات خود را به طور موثر در زمینه هایی که می خواهید بهبود بخشید، متمرکز کنید.

امروزه تبلیغات اغراق آمیز از یک طرف و نداشتن دانش کافی در مورد استانداردهای آموزشی از سوی دیگر انگیزه و رغبت لازم را برای یادگیری زبان انگلیسی کم می کنند، اما موسسه NCLC توانسته است با مدیریت حرفه ای ، ایجاد محیط و فضایی مناسب و آرام ، بهره بردن از همکاری مدرسین با تجربه و متخصص ، روش تدریس منحصر به فرد ، منابع آموزشی به روز شده و تکریم زبان آموزان و نظرسنجی از آن ها ، یادگیری زبان انگلیسی را هرچه بیشتر جذاب و جالب نماید و با در نظر گرفتن تمامی این معیارها موفقیت های بیشماری را کسب نماید.

آموزش تضمینی آیلتس

دوره فوق فشرده آموزش آیلتس تضمینی در موسسه NCLC در طی 5 ترم (100جلسه) که در بازه زمانی 25 تا 30 هفته برگزار می شود امکان شرکت از سطح مبتدی را برای زبان آموزان فراهم آورده است و حداقل نمره 6.5 را تضمین می نماید. کلاس ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی و همچنین آنلاین برگزار می شوند و در سر فصل ها ، آموزش دانش زبانی (General English) و مهارت های آیلتس هر دو آورده شده اند.

ادامه مطلب
آموزشگاهی با قابلیت آموزشی تمام زبانها

در ترم 1 علاوه بر آشنایی با مفاهیم پایه ای زبان انگلیسی ، داستان های کوتاه و مکالمات روزمره نیز گردآوری شده اند و از طریق فایل های صوتی ، دو مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ را تقویت کرده به طوری که در انتهای ترم ، زبان آموز کاملا قادر است تا درک درستی از صحبت های استاد خود داشته باشد و همچنین می تواند نیازهای اولیه خود را به زبان انگلیسی برطرف کند.علاوه بر این ، دو مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ آیلتس از همان ترم یک آموزش داده می شوند.

در ترم دوم ادامه همین روند را خواهیم داشت به طوری که گرامرهای پرکاربرد با تکرار و تمرین و البته در قالب اسپیکینگ به شما آموزش داده می شوند و شما دانش گرامری لازم برای صحبت کردن به زبان انگلیسی را به خوبی خواهید داشت .

در ترم سوم در بخش گرامر، داستان و لغات را کامل تر کرده و به صورت تخصصی تر بر روی مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ آیلتس کار می کنیم و تمرین های لازم جهت تسلط کامل بر روی این دو مهارت ، از کتاب های کمبریج داده خواهند شد تا با توجه به ضعف موجود در هر بخش راه کارهای مناسبی در جهت برطرف کردن آن ارائه شوند. مهارت های ریدینگ و رایتینگ در ترم 4 به سر فصل آموزشی اضافه شده است و در ترم 5 نیز مطالب در سطح پیشرفته آموزش داده می شوند و در نهایت مدل شبیه سازی شده آزمون های آیلتس را خواهید داشت تا دانشی را که در طی این 5 ترم فرا گرفته اید به کار گرفته و اشکالات شما در هر بخش اصلاح شوند.

ادامه مطلب
آموزشگاهی با قابلیت آموزشی تمام زبانها

آموزش تضمینی زبان انگلیسی

اگر به دنبال تحصیل و یا کاردر کشور انگلیسی زبان نیستید قطعا نیازی به مدرک آیلتس ندارید و یادگیری زبان را صرفا برای گذراندن امور در سفرهای خود یا لذت از تماشای فیلم انتخاب کرده اید. موسسه NCLC روشی موثر ، کاربردی و تضمینی را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما بنیان گذاری نموده است تا از سطح مبتدی تنها در 3 ماه (60 جلسه) بتوانید به راحتی صحبت کرده و حتی جلسات کاری خود را بدون نیاز به مترجم برگزار کنید .

در این دوره ها علاوه بر بخش گرامر که خود نیز در قالب اسپیکینگ آموزش داده می شود یر روی لیسنینگ و اسپیکینگ شما نیز در قالب موضوعات روزمره کار می شود و با تکرار و تمرین که از طریق شنیدن فایل های صوتی مربوطه صورت می گیرد دیگر هراسی نخواهید داشت که با فرد بومی کشوری انگلیسی زبان مکالمه تلفنی داشته باشید یا در جلسات حضوری به امور کاری خود و قرار دادها بپردازید چرا که 20 جلسه از این 60 جلسه شامل آموزش تخصصی به مدیران (نامه نگاری بازرگانی و مذاکرات تجاری) می باشد. کلاس خصوصی زبان انگلیسی  از سطح مبتدی تا پیشرفته به صورت خصوصی و نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می شوند.

علاوه بر آموزش تضمینی آیلتس و زبان انگلیسی و دوره کوتاه مدت مکالمه ، آموزش مکامله انگلیسی برای سفر کلاس های آمادگی آزمون PTE  نیز در موسسه NCLC برگزار می شوند.

58

آشنایی با کامپیوتر شرط اصلی شرکت در آزمون PTE است و متد آموزشی موسسه NCLC به شما کمک می کند تا برای بخش های مختلف این آزمون که به صورتی کاملا متفاوت از آزمون آیلتس است آماده شوید و نتیجه مطلوب را کسب کنید.

ادامه مطلب
آموزشگاهی با قابلیت آموزشی تمام زبانها

دوره EPT نیز متخص دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی است و تمامی دانشجویان در صورت نداشتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی باید در آزمون EPT  شرکت کنند در دوره EPT که در 50 جلسه برگزار می گردد بر روی هر سه مهارت واژگان ، گرامر و درک مطلب از سطح مبتدی کار می شود و همراه با آموزش این سه مهارت حل تست نیز خواهید داشت.

خدمات موسسه NCLC:

  • برنامه ریزی منسجم
  • فاصله 3 تا 4 روز کاری بین ترم ها
  • تشکیل جلسات مشاوره رایگان جهت راهنمایی زبان آموزان برای کسب نتیجه بهتر
  • تعداد کم افراد در کلاس ( 4 تا 6 نفر)
  • تشکیل کلاس ها در روزهای 5شنبه و جمعه و همچنین بعد از ساعت 5.30 در روزهای کاری
  • امکان تشکیل کلاس برای مدیران و کارکنان شرکت ها حتی در محل شرکت ها
  • برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی و آنلاین
به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا