آموزشی

آموزشگاهی با قابلیت آموزشی تمام زبانها

آموزشگاهی که به این درجه از توانمندی رسیده باشد که میتواند 20 زبان مختلف دنیا را بصورت یکجا آموزش دهد و با داشتن 11 سال سابقه کار در زمینه آموزش زبانهای مختلف و داشتن 6 شعبه فعال در سراسر شهر تهران توانسته رضایتمندی زبان آموزان و والدین آنها را کسب کند بی شک آموزشگاهی به جز موسسه زبان گات نیست. آموزشگاه زبان گات به طور یکسان برچهار مهارت زبان پرداخته است و هیچ یک از مهارتهای زبان را نسبت به دیگری برتر ندانسته است. اساتید مرکز زبان گات اساتید مجرب و دارای مدرک بین المللی هستند و بعد از گذراندن یک پروسه ارزیابی استخدام خواهند شد. اساتید آموزشگاه زبان گات مسلط به متدهای آموزشی بروز دنیا هستند که همین امر باعث بالا بودن سطح کیفیت موسسه و بازدهی بالای زبان آموزان شده به حدی که در آزمون های پایان دوره، زبان آموزان نمرات بالایی را کسب می کنند.

122

با توجه به شیوع ویروس کرونا و نگرانی والدین جهت یادگیری زبان فرزندان خود آموزشگاه زبان گات این امکان را فراهم کرده تا براحتی تعیین سطح زبان دلخواه و حتی ثبت نام خود را، زبان آموز بصورت آنلاین انجام دهد.تعدادی محدودی آموزشگاه در تهران هستند که زبان های نادر را آموزش می دهند که مرکز زبان گات،یکی از آنها است و حتی محیطی را فراهم کرده که زبان فارسی را برای غیرفارسی زبانان آموزش می دهد. اساتید زبان می توانند با پرکردن فرم استخدام آموزشگاه ،خود را محک بزنند و در صورت توافق با آموزشگاه،مشغول به کار شوند.مرکز زبان گات این امکان را دارد علاوه بر دوره های آموزش زبان های مختلف ، دوره TTC برای مدرسین،دوره های آمادگی انواع آزمونها،دوره بحث آزاد و ترجمه همزمان زبانهای مختلف،کلاس های ویژه سفر و کلاس های مترجمی تخصصی را برگزار نماید.تمام تلاشهای مرکز زبان گات در تمامی شعبات این بوده،تسلط زبان آموزان به زبان دلخواهشان به میزان تسلطی که بر زبان مادری خود دارند برسند.

معرفی زبانهای قابل یادگیری در ایران

آموزشگاه زبان گات مفتخر است با بیش از یک ده سابقه توفیق خدمت به زبان آموزان و زبان دوستان، در زمینه ی آموزش 20 زبان زنده ی دنیا و آموزش زبان های خاص به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان در ایران باشد.گات به منظور ارائه بهتر،کلاس های آموزشی متنوع ای را برای زبان های مختلف فراهم کرده است که تعدادی از متقاضیان که شاغل هستند و وقت کافی برای شرکت در کلاسهای حضوری را ندارندبه دنبال کلاس های غیرحضوری و یا حتی کلاسهای خصوصی هستند که تمامی این شیوه های آموزشی را موسسه زبان گات برای راحتی زبان آموز فراهم کرده است. آموزشگاه زبان گات در سال 1388 تاسیس گردید و این موسسه در طی چند سال متمادی بیش از 10 هزار زبان آموز را در خود پرورانده است که زبان آموزان این مجموعه بعد از پایان یافتن دوره های آموزشی زبان دلخواهشان توانسته اند در آزمون های بین المللی و سفارت موفقیت کسب کنند.مرکز زبان گات به عنوان تنها برند معتبر آموزش زبان های نادر در ایران شناخته شده است که زبان های نادرعبارتند از : چینی، ژاپنی،کره ای، ایتالیایی، دانمارکی، نروژی، پرتغالی، اوکراینی، هلندی، روسی، سوئدی، عربی، هندی، فارسی، ارمنی، ترکی استانبولی، اسپانیایی

123

زبانهای پرمخاطب

یکی از مهمترین موضوعات اینکه چگونه در سفر با دیگران ارتباط کلامی برقرار کنیم. با ما همراه باشید تا توضیحاتی را در این زمینه ارائه دهیم تا بتوانید از بین زبان های زنده دنیا،زبان دلخواه تان را انتخاب کرده و مشغول به یادگیری شوید.مرکز زبان گات تمام تلاش خود را کرده تا دوره های آموزش زبانهای چینی، ژاپنی، کره ای، انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی، دانمارکی، نروژی، پرتغالی، اوکراینی،هلندی، روسی، سوئدی را که نسبت به سایر زبانها، طرفداران بیشتری دارد و پرکاربردتر است را با بالاترین سطح کیفیت برگزار کرده و در این مسیر از اساتید مجرب و متخصص استفاده نماید.

چگونه بفهمیم به چه زبانی علاقه داریم ؟

برای یادگیری هر زبانی و اینکه متوجه شویم که به یادگیری کدام زبان علاقمند هستیم ابتدا باید هدف خود را از یادگیری آن زبان مشخص کنیم و اینکه یادگیری این زبان چه کاربردهایی در تحصیلات،شغل،زندگی اجتماعی و فردی دارد و بعد زبان دلخواه خود را انتخاب و  اقدام به یادگیری آن زبان کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دکمه بازگشت به بالا