همه جزئیات درباره برنامه ای که IPL را از سال 2023 تا 2027 پخش می کند

گستره کنترل کریکت در هند (BCCI) حراج تلویزیون و حقوق رسانه دیجیتال را برای لیگ برتر هند (IPL). حقوق دیجیتال پخش لیگ برتر هند یا IPL اخیراً توسط گروه Viacom18 گرفته شده است. به این معنی که فصل بعدی IPL در Disney+Hotstar لیگ کریکت پخش نمی شود. اکنون برای تماشا در Voot در دسترس خواهد بود. مسابقات IPL که بین سال‌های 2023 و 2027 برگزار می‌شود، در Voot پخش می‌شود. این یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های ویدیو بر اساس تقاضا و بیش از حد OTT در هند است.

این برنامه در سال 2016 راه اندازی شد. این پلتفرم دارای بیش از 40000 ساعت محتوای ویدیویی به چندین زبان مانند هندی، کانادایی، مراتی، بنگالی، گجراتی، اودیا، مالایالام، تلوگو و تامیل است.

خدمات مبتنی بر اشتراک در Voot موجود است که به عنوان Voot Select شناخته می شود. Voot Select بسیار ارزان تر از سایر برنامه های OTT در هند است.

در اینجا نگاهی به همه طرح‌های اشتراکی که Voot ارائه می‌دهد و همچنین پیشنهادهایی که برای دریافت اشتراک Voot Premium دریافت می‌کنید، آمده است.

Voot Premium: قیمت گذاری

Voot فقط یک طرح ارائه می دهد. این برنامه سالانه 999 روپیه است که به مدت 12 ماه ادامه دارد. اما تحت یک پیشنهاد با زمان محدود، این طرح تنها با 299 روپیه در سال در دسترس است. این پیشنهاد به کاربران امکان می دهد از اشتراک یک سال تمام با قیمت 299 روپیه لذت ببرند. توجه داشته باشید که این پیشنهاد محدود ممکن است دیر یا زود توسط Voot لغو شود.

Voot Premium: همه آنچه باید در مورد ورزش، سرگرمی، تبلیغات و موارد دیگر بدانید

هنگامی که اشتراک سالانه Voot را دریافت می‌کنید، مزایای بسیار خوبی برای شما فراهم می‌کند. این مزایا شامل پخش زنده فوتبال در برخی از لیگ‌های برتر اروپا، لالیگا (اسپانیا)، لیگ 1 (فرانسه) و سری آ (ایتالیا) به همراه برخی مسابقات بسکتبال (NBA) و سایر ورزش‌ها نیز می‌شود.

Voot همچنین در حال برنامه ریزی برای پخش جریانی جام جهانی فوتبال 2022 است که به میزبانی قطر برگزار می شود و در ماه نوامبر اواخر سال جاری آغاز می شود.

کاربران Voot Select همچنین به بیش از 1000 فیلم به 9 زبان مختلف با محتوای بدون آگهی دسترسی خواهند داشت (به جز پخش زنده که هنوز تبلیغات دارد). کاربران همچنین می توانند 35 کانال تلویزیونی زنده و همچنین دسترسی زودهنگام به قسمت های برخی از برنامه های تلویزیونی محبوب هند را تماشا کنند. کانال هایی که محتوای خود را در Voot به نمایش می گذارند عبارتند از Colors HD، MTV HD، Comedy Central، Nick Jr، MTV Beats و بسیاری دیگر. علاوه بر این، اشتراک‌ها نمایش‌های بین‌المللی انحصاری را به اعضای Voot Select ارائه می‌دهند و تعداد زیادی نمایش برتر جهانی را نیز ارائه می‌دهند.

برنامه Voot برای دانلود برای کاربران Android در فروشگاه Google Play و برای کاربران iOS در فروشگاه App Apple در دسترس است. کاربران همچنین می توانند از Voot در دستگاه های مجهز به Fire-Tv استفاده کنند.

Voot Premium: طرح‌های اشتراک همراه با طرح‌های Airtel، Jio، Vi

در حال حاضر، هیچ طرح اشتراک Voot همراهی وجود ندارد که بتوان با طرح‌های شارژ پیش‌پرداخت با Airtel، Jio، Vodafone Idea همراه کرد. با این حال، ممکن است بعداً در طول فصل IPL، برنامه های پاپ آپ Voot همراه باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل