با این 3 میانبر صفحه کلید ویندوز در زمان زیادی صرفه جویی کنید

با این اوصاف، برای من، یک فرد منطقی، معقول نیست که چند تا از آنها را اینجا بیاندازم و از شما انتظار داشته باشم که همه آنها را حفظ کنید.

اما تعداد انگشت شماری وجود دارد که برای صرفه جویی در زمان هر روز واقعا عالی هستند. در اینجا سه ​​مورد از بهترین ها آورده شده است. اگر می خواهید کمی هوشمندانه کار کنید، می دانم که باید میانبرها را به خاطر بسپارید.

اینها باید در هر دو ویندوز 10 و ویندوز 11 کار کنند، در حالی که برخی روی نسخه های قدیمی تر ویندوز کار می کنند. خوب

Windows Key + D: نمایش و پنهان کردن دسکتاپ

این ترکیبی عالی برای زمانی است که در گرمای بهره وری با شش پنجره باز و تعداد زیادی فایل روی دسکتاپ شما، که یکی از آنها باید به tout de suite

کلید ویندوز را نگه دارید و کلید D را فشار دهید، تمام پنجره‌های باز شما موقتاً ناپدید می‌شوند. فایل مورد نیاز خود را پیدا کنید و سپس دوباره کلید Windows به اضافه D را فشار دهید تا تمام پنجره های مخفی شما درست در جای خود باز شوند.

 

Windows Key + H: دیکته فوری

من سال ها رابطه عشق و نفرت با نرم افزار دیکته داشتم. اما دقت گفتار به نوشتار اخیراً واقعاً خوب شده است، بنابراین من اکنون به یک رابطه عاشقانه مستقیم نزدیک شده‌ام، بسته به پلتفرم.

من کاملاً مطمئن هستم. ، به طور مثبت ویژگی دیکته داخلی ویندوز را دوست دارم. این بوسه سرآشپز است که باید یک ایمیل طولانی ایجاد کنید، باید یک فایل صوتی را رونویسی کنید، یا وظیفه دارید از یک پست وبلاگ سریع ضربه بزنید.

فقط نشانگر خود را در یک کادر متنی قرار دهید، سپس کلید Windows را نگه دارید و روی H ضربه بزنید. برای باز کردن جعبه دیکته آنچه را که باید بگویید بگویید و تماشا کنید که به طور جادویی در زمان واقعی ظاهر می شود.

البته برای زبان فارسی این قسمت جوابگو نیست.

Alt + Tab: به سرعت بین برنامه های باز جابه جا شوید

افرادی که همیشه از میانبرهای صفحه کلید استفاده می کنند تقریباً می لرزند. مشت هایشان در حال حاضر به من می گویند که همه باید از قبل این میانبر را بدانند. شاید اینطور باشد. اگر از آن استفاده نمی‌کنید، باید.

من دوست دارم برای تماس با آن در اواخر روز کاری، زمانی که ده ها یا بیشتر برنامه را باز کرده ام، و از تلاش برای جابجایی سریع به یک برنامه خاص خسته می شوم.

کلید Alt را پایین نگه دارید و روی آن ضربه بزنید. کلید Tab بارها و بارها برای چرخش در میان برنامه‌ها و پنجره‌های بازتان تا زمانی که روی برنامه‌ای که می‌خواهید به آن تغییر دهید فرود بیایید. هر دو کلید را رها کنید و مورد انتخاب‌شده ظاهر می‌شود و برای استفاده شما آماده است.

این یک موهبت الهی برای هر کسی است که تمام روز را به انجام چند کار بین برنامه‌ها می‌گذراند. لذت ببرید!

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل