دنیای سفر

جوتریپ | موتور جستجو برای یافتن ارزانترین و مناسبترین هتل در سراسر ایران

در برنامه‌ریزی برای سفر یکی از مواردی که مورد توجه گردشگران قرار میگیرد، انتخاب هتل یا اقامتگاه در مقصد هست. امروزه در بیشتر موارد رزرو هتل یا اقامتگاه به صورت آنلاین از سایت های رزرواسیون هتل انجام میشود. کافی است واژه “رزرو هتل” و یا “جستجوی هتل” را در گوگل جستجو کنید. با بسیاری از سایتهای رزرو هتل مواجه میشوید. بسیاری از این سایتها دارای قدرت رقابتی بالایی هستند و توانستند کاربرهای زیادی برای رزرو هتل از طریق سایت خود جلب کنند. اما بسیاری با اینکه در بعضی شهرها قیمتهای مناسبی برای هتل ها ارائه می دهند برای بسیاری از مردم ناشناخته اند. برای همین منظور یک سایت جستجوگر هتل که بتواند قیمت همه این هتل ها در همه این سایت های رزرواسیون هتل را یکجا جمع کند و کاربر بتواند قیمت هتل را در همه این سایت ها مقایسه کند احساس نیاز میشد.

سایت jootrip.com برای همین منظور تهیه شده است. شما میتوانید شهر یا هتل مورد نظر را جستجو کنید و با انتخاب تاریخ سفر و تعداد مسافر و تعداد اتاق ارزانترین و مناسبترین هتل را در آن شهر به راحتی و در کمترین زمان ممکن پیدا کنید. البته تفاوت بین یک موتور جستوجوی سفر و یک سرویس رزرو همیشه به آسانی قابل تشخیص نیست. در واقع، از تیم خدمات مشتری جوتریپ سوال های زیادی در مورد تغییرات رزرو هتل و سایر سؤالات مربوط به رزرو پرسیده می‌شود، اما جوتریپ، در واقع، یک موتور جستجوی متا می باشد، نه یک تهیه کننده رزرو هتل یا OTA (آژانس مسافرتی آنلاین). به عبارت ساده، به این معناست که ما جستجو را انجام می دهیم، اما رزرو همواره به طور مستقیم با شرکت رزرواسیون هتل انجام می‌شود.

OTA ها یا آژانس های آنلاین مسافرتی مانند اسنپ تریپ، جاباما، اقامت24، جااینجاس و غیره هستند. سایت جوتریپ قیمت تمامی اتاق ها در این سایتها را جستجو کرده و به شما بهترین گزینه را برای رزرو پیشنهاد می کند. شما بعد از انتخاب هتل از طریق جوتریپ به یکی از این سایتها برای رزرو هتل منتقل می‌شوید. این شرکتها فروش محصولات یا هتل ها یا پروازهای را انجام می‌دهند و شما بعد از انتخاب اتاق هزینه را برای اتاق مورد نظر در سایت منتقل شده پرداخت می کنید. از سوی دیگر، جوتریپ محصولی را به فروش نمی گذارد یا درگاه پرداخت ندارد. در عوض، با کمک شما در جستجوی همه این ارائه دهندگان رزرو هتل و سایتهای OTA به شما کمک می کنیم تا در زمان و پول صرفه جویی کنید. ما به عنوان “جستجوی هتل” شناخته می شویم؛ زیرا اطلاعات هتل را از این وب سایت ها جمع آوری می کنیم (با اجازه آنها، البته!) و آنها را در سایت خود نمایش میدهیم.

جوتریپ چگونه کار می کند؟

هنگامی که شما یک جستجوی هتل را انجام می دهید، ما درخواست خود را به وب سایت های شرکای خود ارائه می دهیم و اطلاعات درخواست شده را باز می گردانیم. سپس ما اطلاعات را بصورت خلاصه شده و مفید جمع می کنیم – صفحه نتایج شما. هنگامی که شما تصمیم به رزرو هتل را دارید، ما شما را به یکی از این سایتها برای رزرو منتقل میکنیم.

موقع انتقال به سایت اصلی برای رزرو ما به شما اطلاعات رزرو را نمایش می دهیم. قبل از انتقال به سایت مورد نظر ما به شما می‌گوییم که قرار است به کدام سایت منتقل شوید و در سایت مورد نظر کدام اتاق ها را رزرو کنید.

نتیجه گیری:

جوتریپ یک موتور جستجو برای یافتن ارزانترین و مناسبترین هتل در سراسر ایران هست! در واقع رزرو هتل انجام نمیدهد بلکه به شما در هزینه و زمان برای یافتن مناسبترین هتل کمک میکند. درصورت ایجاد مشکل در فرایند رزرو نگران نباشید! شما هنوز هم یک شرکت هواپیمایی، OTA یا ارائه کننده رزرو برای کمک دارید. فقط با شرکتی که رزرو کرده اید تماس بگیرید و آنها خوشحال خواهند شد که به شما کمک کنند. برای کمک بیشتر، به صفحات راهنمای ما مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا