آموزشگاه فن آموزان ، یکی از بهترین آموزشگاه های برق و الکترونیک ایران

با توجه به پیشرفت های حاصل شده در 10 سال گذشته در زمینه های مختلف از جمله موبایل و وسایل الکترونیکی، دوره هایی در راستای آموزش مطالب در زمینه تعمیر و پشتیبانی از این ابزارها مورد نیاز است. البته بسیاری از افراد به الکترونیک و موبایل و بردهای الکترونیک بسیار علاقه مند هستند و به این دلیل به دنبال یادگیری آنها می روند. برای این منظور ما به شما آموزشگاه فنی و حرفه ای فن آموزان را در تهران معرفی می کنیم.

آموزشگاه فن آموزان به عنوان یکی از بزرگترین آموزشگاه های برق و الکترونیک ایران، دوره های مختلفی را در زمینه برق و الکترونیک و تاسیسات برگزار می کند. از جمله دوره های این آموزشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دوره آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه فن آموزان

این دوره مختص کسانی است که علاقمند هستند در زمینه تعمیرات موبایل فعالیت کنند و یا کسب و کاری در این زمینه دارند و قصد دارند آن را گسترش دهند، بنابراین با شرکت در دوره تعمیرات موبایل می توانند به هدف خود برسند. شما در این دوره با اجزای سخت افزاری موبایل های مختلف از جمله سامسونگ، اپل، هواوی و … و مشکلاتی که ممکن است در آنها بوجود آید، آشنا خواهید شد. عیب یابی سخت افزاری یکی از موارد مهم در این دوره می باشد و در نهایت نحوه تعمیر و رفع مشکلات سخت افزار موبایل را فرا خواهید گرفت.

 

دوره آموزش PLC در آموزشگاه فن آموزان

PLC  یک کنترل کننده منطقی است که قابلیت برنامه ریزی دارد. می توان گفت PLC یک مجموعه کامل از سخت افزار و نرم افزار می باشد که عملیات کنترل را ساده تر می کند. شما برای کنترل فرایندهای مکانیکی و الکترونیکی و صنعتی می توانید از PLC استفاده کنید. به عنوان مثال کارخانه ای تولید کننده قطعات و موارد مکانیکی از این کنترل کننده استفاده می کنند.

دوره آموزش PLC مهارت کارکرد با این کنترل کننده را به شما آموزش می دهد به طوری که پس از یادگیری آن می توانید در خطوط تولید کارخانه ها مشغول به کار شوید.

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاه فن آموزان

در صورتی که به تعمیر لواز خانگی دارید و یا در این زمینه فعالیت می کنید، می توانید با یادگیری این دوره به صورت حضوری و غیر حضوری به مشتریان خود در زمینه انواع لوازم خانگی، خدمات لازم را ارائه دهید. تعمیرات لواز خانگی شامل تعمیر بردهای کنترلی، یخچال، فریزر، اتو و بسیاری از وسایل خانگی  می باشد.

دوره آموزش نصب پکیج دیواری در آموزشگاه فن آموزان

آموزش نصب پکیج دیواری به صورت کاملا عملی در آموزشگاه فن آموزان برگزار شده و کارآموزان با نصب انواع پکیج های دیواری آشنا خواهند شد. برای کسب مهارت بیشتر کارآموزان، دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری نیز تدارک دیده شده تا کارآموز به تمام شاخه پکیج های دیواری مسلط شود. در این دوره چند برند مطرح بازار به صورت عملی آموزش داده می شود. از جمله سرفصل های این دوره می توان به آموزش نصب شیرهای ورودی و خروجی، آموزش نصب مبدل حرارتی و آموزش نصب و تنظیم ترموستات اشاره کرد.

 

 

دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی در آموزشگاه فن آموزان

بردهای الکترونیکی امروزه بسیار گسترش یافته اند و در بسیاری از کامپیوترها ، وسایل الکترونیکی، وسایل خانگی و موبایل به کار گرفته می شوند. در صورتی که هر یک از آنها بنا به دلایلی دچار مشکل شوند، نیاز به تعمیر خواهند داشت و هزینه تعمیر بسیار کمتر از هزینه تعویض است که این به نفع مشتری است. به دلیل اینکه استفاده از این ابزارها بسیار زیاد شده، نیاز به فراگیری تعمیر بردهای الکترونیک نیز احساس می شود. شما با فراگیری این دوره می تواند توانایی های خود را گسترش دهید و به کسب و کار خود رونق دهید.

دوره آموزش برق ساختمان در آموزشگاه فن آموزان

برق کشی ساختمان، یکی از کارهایی است که می توان گفت در مراحل پایانی ساخت و ساز انجام می شود. با فراگیری دوره آموزش برق ساختمان می توانید در پروژه های مختلف ساختمانی، کار بگیرید. درآمد این کار بسیار قابل توجه است، به خصوص اگر شما چندین پروژه را در این زمینه بگیرید می توانید آن را به عنوان یک منبع درآمد خوب در نظر بگیرید. در این دوره تمام مراحل برق کشی ساختمان و نکات قابل توجه در آن آموزش داده می شود.

اعطای گواهینامه معتبر برای هر دوره توسط آموزشگاه فن آموزان

آموزشگاه فن آموزان پس از اتمام هر دوره از دانشجویان آزمون خواهد گرفت که در صورت قبولی و کسب امتیاز کافی در دوره، به شما دانشجویان عزیز گواهینامه معتبر زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای اعطا می کند. این گواهینامه قابل ارائه در هر سازمانی می باشد.

 

ثبت نام در دوره های آموزشگاه فن آموزان چگونه است؟

شما می توانید هر یک از دوره های دلخواه خود را بدون محدودیت ثبت نام کنید و آن دوره ها را بگذرانید. کسانی که جویای کار هستند و به دنبال راه اندازی یک کسب و کار هستند می توانند در این آموزشگاه سرمایه گذاری کرده و با فراگیری هر یک از دوره ها، یک کسب و کار پردرآمد راه اندازی کنند.

برای ثبت نام در آموزشگاه فن آموزان نیازی به مراجعه حضوری نیست، کافیست از طریق فرم مربوطه و پرداخت مبلغ پیش ثبت نام، ثبت نام خود را کامل نمایید. شما می توانید به سایت آموزشگاه فن آموزان مراجعه کرده و با روش های دیگری که در زیر آورده شده در دوره ها ثبت نام کنید:

شما در این روش یک فرم پیش ثبت نام تکمیل و ارسال می کنید که پس از بررسی آن، کارشناس آموزشگاه فن آموزان با شما تماس خواهد گرفت و به شما اطلاعات و مشاوره لازم را خواهند داد. با مشاوره ای که کارشناس به شما می دهد، شما می توانید از تمامی موارد در دوره ها آگاهی کسب کنید و تصمیم درست را برای ثبت نام در دوره بگیرید.

پس از تصمیم گیری برای شرکت در دوره ها، می توانید به صورت آنلاین در دوره دلخواه خود ثبت نام کنید. در صورتی که ثبت نام خود را آنلاین انجام دهید، می توانید از یک تخفیف 5 درصدی بهره ببرید.

علاوه بر ثبت نام آنلاین می توانید با آموزشگاه فن آموزان تماس بگیرید و مراحل ثبت نام پیامکی خود را تکمیل کنید.

یکی دیگر از روش های ثبت نام، روش حضوری می باشد. در این روش شما به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه می کنید و ثبت نام خود را انجام می دهید.

 

ثبت نام در آموزشگاه فن آموزان از چه مزایایی برای دانشجویان دارد؟

آموزشگاه فن آموزان از سراسر ایران دانشجو می پذیرد و برای رفاه حال دانشجویان، تدابیری اندیشیده که باعث می شود دانشجویان شهرستانی دوره های خود را بدون نگرانی از جا و مکان برای اقامت، بگذرانند و تنها تمرکز خود را روی دوره و دروس خود قرار دهند. از جمله خدمات آموزشگاه فن آموزان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای کسب اطلاعات بیشتر حتما از سایت آموزشگاه فن آموزان به نشانی fanamoozan.com دیدن نمایید و برای مشاوره در مورد بازار کار و چگونگی برگزاری کلاس ها و دوره ها با شماره تماس 66477300-021 تماس حاصل نمایید.

به این مقاله امتیاز دهید
خروج از نسخه موبایل